AvalehtMüügitingimused

Müügitingimused

Kasutatud kauba garantii ja tagastamise kord:

 1. Transtar Service OÜ (kaubamärgiga TSVaruosad) annab oma müüdavatele varuosadele 30 päevalise garantii. Garantiiaeg algab, kui toode antakse üle kliendile.
 2. Garantiikorras ei vahetata ümber tooteid mille vigastused on tekkinud kliendi süül või toote mitteotstarbelisel kasutamisel. Ei vahetata ümber tooteid mille vigastused või kahjustused on tekkinud loomulikul kulumisel. Ei vahetata ümber tooteid mille vigastused või kahjustused on tekkinud kliendi mõne muu varuosa defekti tõttu või purunemise tõttu.
 3. Garantiikorras ei vahetata ümber tooteid mis ei ole paigaldatud müüjapoolt aksepteeritavas töökojas. Vajadusel küsi aktsepteerimist klienditeenindajalt enne paigaldust.
 4. Juhul kui klient ei ole tootega rahul või toode ei sobi kliendile on õigus kliendil toode ümbervahetada 14 päeva jooksul alates kauba väljastamisest. Selle perioodi ületamisel jätab Transtar Service OÜ endale õiguse toodet mitte tagasi võtta ega ümber vahetada.
 5. Kauba tagastusega seotud kulud korvab klient.
 6. Varuosa paigalduse ja mittesobivuse kulusid me ei hüvita. Kui müüdud varuosa ei sobi kliendile siis vahetame toote välja või tagastame raha kliendile.
 7. Kui ilmneb ostetud kaubal defekte on klient kohustatud koheselt teavitama müüjat. Müüja ei hüvita kliendile vigase varuosa demonteerimise ja montaasi kulusid.
 8. Kui klient ostab kauba ja paigaldab selle omale masinale ja ilmneb et viga ei olnud selles varuosas/kaubas ning klient soovib seda tagastada siis jätab Transtar Service OÜ endale õiguse rakendada teenustasu 20% kauba maksumusest. Kauba tagastusega seotud kulud korvab klient.
 9. Kauba või toote sobivuses peab klient veenduma enne ostu sooritamist.
 10. Garantii ei kehti kui detailil olev markeering / etikett on rikutud või kadunud.
 11. Garantii ei kehti kaubale mis on rikutud paigaldamise käigus.
 12. Garantii ei kehti toodetele mis ei ole müüja poolt kontrollitud.
X